Nasza kancelaria w Kielcach specjalizuje się w sprawach rodzinnych. Prowadzimy spory rządowe, negocjacje i spory sądowe dla rodzin w całej Polsce.Jesteśmy kancelarią full service, nasza szeroka wiedza prawnicza czyni z nas adwokata wielu rodzin wymagających rad sądowych. Potrzebujesz pomocy w sprawach rodzinnych? Po prostu zadzwoń do nas lub zdobądź go online, podpowiemy Ci, co musisz zrobić.

W tradycyjnej rodzinie rodzice decydują, co jest najlepsze dla rodziny, a dzieci nie są konsultowane. Świadomość wglądu w te decyzje dostarcza rozwiązań problemów w określaniu tego, co leży w najlepszym interesie dziecka i dostarczaniu odpowiednich informacji decydentom.

Rodzice muszą rozważyć niektóre decyzje, które mają długotrwały wpływ na dzieci, takie jak edukacja, religia czy nawyki zdrowotne ich noworodków. Sprawy rodzinne obejmują ustalenie pracy/pracy, warunki mieszkaniowe, wybrane tygodnie przerwy w szkole, procedury medyczne lub leczenie potrzebne do osiągnięcia dorosłości; opiekę, gdy nieletnim lepiej zostawić dziadków, którzy mogą być zbyt starzy lub chorzy, aby się nimi zająć.

Obecne prawo rodzinne dąży do osiągnięcia uzgodnionego rozwiązania bez sporu sądowego, więc takie rozwiązania należy wybierać mądrze, ponieważ ostatecznym celem jest osiągnięcie polubownego porozumienia między obiema stronami.

Adwokat Kielce Prawnik Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Krakowiak

ul. Świętego Leonarda 1 lok. 28
25-311 Kielce
tel. 535 866 000
krakowiak.radoslaw@gmail.com
Porozmawiajmy - Zadzwoń