Prawnicy skupiają się na prowadzeniu sporów sądowych i praktyce prawnej w celu dochodzenia praw klienta na drodze sądowej.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Radosława Krakowiaka to kancelaria prawna oferująca pełen pakiet usług dla klientów w zakresie interpersonalnego prawa rodzinnego, testamentów i planowania spadkowego, spraw dotyczących dzieci, takich jak sprawy dotyczące opieki nad dzieckiem, sporów dotyczących dostępu i kontaktów oraz większości dziedzin prawa małżeńskiego.

Założona w 2017 roku kancelaria Kancelaria Adwokacka Adwokata Radosława Krakowiaka została założona przez starszego partnera Radosława Krakowiaka jako praktyka z małym zespołem, rozsądnie obsadzona do oferowania wysokiej jakości usług po rozsądnych kosztach klientom wysokiej jakości w dzisiejszej sytuacji gospodarczej.

Prawnik w Kancelarii Adwokackiej nie tylko doradza w sprawie rozliczenia nieruchomości, ale także pomaga w sprecyzowaniu planów spadkowych czy sporządzeniu testamentu lub powiernictwa dla Twojej firmy po wieloletniej służbie powierniczej.

Adwokat Kielce Prawnik Kielce
Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Krakowiak
ul. Świętego Leonarda 1/28
25-311 Kielce
krakowiak.radoslaw@gmail.com
Tel. 535 866 000

Porozmawiajmy - Zadzwoń